Przejdź do treści Przejdź do menu

Archiwum

259967

  • access_time listopad 24, 2021
  • person redaktor
  • printer

UNIWERSYTET
Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
tel. 12 662 6014,
fax 12 637 2243

e-mail: info@up.krakow.pl
www.up.krakow.pl

Ogłoszenie rekrutacyjne

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej należy do grupy najintensywniej rozwijających się uczelni w kraju. Jest uznanym ośrodkiem naukowo-badawczym i dydaktycznym. Posiada ugruntowaną pozycję w wielu dziedzinach aktywności akademickiej, w badaniach naukowych w obszarze nauk przyrodniczych i humanistycznych oraz pod względem jakości kształcenia na większości kierunków studiów, a także pod względem mobilności badawczej i dydaktycznej pracowników i studentów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy

Nazwa stanowiska pracy: Sprzątająca

Jednostka: Dział Administracyjno-Gospodarczy

Numer ogłoszenia: 259967

Wymiar etatu: Pełny etat

Termin składania dokumentów: 2021-12-03T00:00:00

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

Wykształcenie Zawodowe
Doświadczenie zawodowe 5 lat pracy w zawodzie
Umiejętności zawodowe – umiejętność organizowania miejsca pracy,
– umiejętność pracy w zespole,
– umiejętność zarządzania czasem,
– kultura osobista.
Zakres obowiązków Obowiązki podstawowe:
– Świadczenie pracy określonej zakresem i umową;
– Pełen etat;
– Praca w systemie „metrażowym” w godzinach porannych (4.00,5.00 – 9.00, 10.00).
Czynności podstawowe:
– systematyczne i dokładne sprzątanie pomieszczeń i urządzeń.

Prace wykonywane codziennie:
– zamiatanie i mycie podłóg z wykorzystaniem przydzielonych środków zróżnicowanych na rodzaj powierzchni;
– odkurzanie wykładzin w pomieszczeniach i czyszczenie wycieraczek;
– mycie ławek w salach, biurek w pokojach;
– mycie i opróżnianie pojemników na śmieci, segregowanie odpadów;
– mycie wszelkich urządzeń sanitarnych oraz podłóg, ścian, wykładanych glazurą w pomieszczeniach sanitarnych;
– bieżące odkurzanie mebli, (biurek, szaf, kontenerów, krzeseł, stołów);
– codzienne czyszczenie po skończonej pracy używanego sprzętu;

Prace wykonywane raz w tygodniu:
– mycie drzwi do pomieszczeń i w korytarzach;
– mycie przeszkleń w drzwiach, mycie gablot;
– podlewanie i pielęgnacja roślin znajdujących się dla celów dekoracyjnych na korytarzach;
– mycie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych na swoim metrażu;
– usuwanie gum przyklejonych do ławek i krzeseł, pulpitów i siedzisk.

Prace wykonywane dwa razy w roku:
– mycie szkleń (w zakresie i terminach ustalonych przez Administratora budynku) na przydzielonym metrażu, wykorzystując przydzielony sprzęt nie wymagający pracy na
wysokości (ściągacz z kijem teleskopowym). Dopuszcza się korzystanie z drabiny do wysokości 1m,
– doczyszczanie podłóg za pomocą maszyny czyszczącej w salach oraz w toaletach.

-Zgłaszanie Administratorowi spostrzeżonych uszkodzeń, braków, zniszczeń oraz wszelkich przejawów nieposzanowania cudzej pracy i mienia społecznego przez studentów i pracowników,
-Używanie czystego ubrania roboczego i zachowania właściwej atmosfery w miejscu pracy,
-Terminowe odbywanie badań lekarskich,
-Wykonywanie innych prac zleconych prze Administratora budynku.
-Terminowe i sumienne wykonywanie pracy i poleceń przełożonych dotyczących pracy,
-Organizowanie własnego stanowiska pracy,
-Przestrzeganie tajemnicy służbowej,
-Przestrzeganie zasad określonych w Regulaminie Pracy i Kodeksie pracy oraz zarządzeń, decyzji i regulaminów obowiązujących w Uczelni,
-Przestrzeganie przepisów p.poż., BHP i ochrony mienia,
-Przestrzeganie drogi służbowej w załatwianiu spraw,
-Stosownie do art. 140 Kodeksu Pracy w ramach systemu zadaniowego czasu pracy, powierza się staranne i sumienne wykonywanie prac określonych zakresem czynności, -Przydzielone zadanie należy utrzymać w czystości od poniedziałku do piątku oraz na zajęcia odbywające się w sobotę.

Odpowiedzialność

-Sprzątająca jest odpowiedzialna za porządek, estetykę i stan sanitarny w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach zgodnie z określonym rejonem sprzątania,
-Sprzątająca jest odpowiedzialna materialnie za właściwe użytkowanie pomieszczenia dla sprzątających oraz przydzielonego jej sprzętu i środków czystości,
-Sprzątająca jest odpowiedzialna materialnie za bezpieczeństwo mienia społecznego i prywatnego znajdującego się w udostępnionych do sprzątania pomieszczeniach.

WYMAGANIA DODATKOWE:

Znajomość języków obcych Nie dotyczy
Inne Nie dotyczy

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych przetwarzanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Adres: ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków, e-mail: info@up.krakow.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@up.krakow.pl. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.up.krakow.pl.

* Wymagane dokumenty można również składać do Działu Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (30-084 Kraków, ul. Podchorążych 2, pok. 170B) w godzinach: 8.00-15.00.
Prosimy o złożenie dokumentów w zaklejonej kopercie z dopisaną nazwą stanowiska pracy.
Wymagane dokumenty są dostępne na stronie:

Opublikował w BIP: redaktor

Data opublikowania: 24.11.2021 11:44